+48 660 006 003

nowoczesny obiekt
Wysoki standard

oferta sprzedaży obiektu

obiekt oddany do użytku
w 2018 roku
powierzchnia
500 m2
pokoje i apartamenty o
wysokim standardzie
nowoczesny
basen
zagospodarowana
posesja 25 arów

O INWESTYCJI

Oferta dotyczy sprzedaży 100% udziałów w spółce Złociste Zacisze z o.o. będącej właścicielem obiektu oraz wszystkich dóbr materialnych i niematerialnych składających się na ten dochodowy biznes w miejscowości Bobolin (Uzdrowisko Dąbki).

 • nowoczesny obiekt - oddany do użytku w 2018 roku
 • 20 pokoi o wysokim standardzie + dwa apartamenty
 • powierzchnia obiektu 500 m2
 • basen o powierzchni 50 m2 z ławką do masażu, przeciwprądem, masażem karku oraz brodzikiem dla dzieci

Na terenie posesji o wielkości 25 arów znajdują się również:

 • parking
 • wiata grillowa
 • plac zabaw
 • narzędziownia
 • recepcja
 • pomieszczenia socjalne
 • piękne ogrody zaprojektowane przez profesjonalnego projektanta
Zobacz wszystkie zdjęcia

wysoki standard pokoi

Przytulne pokoje o wysokim standardzie i nowoczesnym designie. Część pokoi posiada klimatyzację.

nowoczesny basen

Duży, nowoczesny basen o powierzchni 50m2 z udogodnieniami takimi jak: ławka do masażu, przeciwprądy, masaż karku oraz brodzikiem dla dzieci. Basen znajduje się w centralnej części obiektu, wokół została przygotowana strefa wypoczynku z leżakami dla gości.

przestrzeń do relaksu

Z myślą o komfortowym wypoczynku gości na terenie obiektu przygotowane zostały: przestrzeń wypoczynkowa nad basenem, z leżakami, ławkami i kanapami ogrodowymi z zadaszeniem, wiata grillowa – idealne miejsce na wieczorną zabawę. Dodatkowo pokoje posiadają tarasy z miejscem do relaksu.

wiata grillowa

Miejsce wieczornych spotkań. Wiata grillowa usytuowana jest po drugiej stronie działki, dzięki czemu spotkania przy grillu nie przeszkadzają w wypoczynku innym turystom.

plac zabaw

Bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. 

dodatkowe udogodnienia

Dla komfortowego wypoczynku gości przygotowaliśmy strefę wypoczynku nad basenem.

marka złociste zacisze

Responsywna strona www.zlocistezacisze.pl z systemem rezerwacji.
Pozytywne opinie od klientów.
Wpisy na popularnych portalach: nadmorzem.com,  dabki.pl, bobolin.pl, darlowko.pl itp.  (wysoka rozpoznawalność pełne obłożenie w sezonie).
Facebook
Konto booking.com ze średnią ocen 9,3 oraz wizytówka Google ze średnią 4,8.
Baza stałych i powracających klientów.
Instagram
Atrakcyjny numer
telefonu +48 662 025 500.
Baza materiałów do wykorzystania w celach promocyjnych obiektu: zdjęcia, szyldy, banery, wizytówki itp.

Fantastyczne miejsce na wypoczynek. Gospodarze przemili i pomocni. Basen codzinnie czyszczony, woda podgrzewana. Pokoje bardzo czyste, bez nieprzyjemnych zapachów. Lokalizacja na uboczu pozwala cieszyć się ciszą i spokojem. Pozdrawiamy gospodarzy i życzymy rozwoju ośrodka. Wracamy w przyszłym roku!

~ Adam / GOOGLE.COM

Właśnie wróciłem z rodziną do domu i już chętnie bym pojechał tam z powrotem... Miejsce wspaniałe, cudowny basen, który robi największą atrakcję, bardzo czysto w pokojach a także na zewnątrz, gospodarze bardzo uprzejmi i dbają o każdy szczegół. Serdecznie polecam i z pewnością tam wrócę... Pozdrawiamy.

~ Piotr/ GOOGLE.COM

Jesteśmy zachwyceni pobytem w Złocistym Zaciszu. To miejsce jest idealne do spokojnego wypoczynku,
a jednocześnie nie da się w nim nudzić. Ośrodek jest bardzo zadbany, pokoje czyściutkie, basen to dodatkowy atut dla wczasowiczów. Wrócimy tam na pewno! (…)

~ Marta / GOOGLE.COM

Byłam w tym miejscu dwa lata temu i zdecydowałam się wrócić i pewnie zrobię to po raz kolejny jak będzie okazja. Świetnie wyposażony obiekt pod każdym względem, idealny dla rodzin z dziećmi. Podgrzewany basen, sporo leżaków, hamaki, huśtawki, sprzęt do grillowania, wyposażona kuchnia, dla dzieci - płac zabaw, trampolina, kącik z zabawkami(…).

~ Polina / BOOKING.COM

Polecam, spędziłem tam tygodniowy urlop z rodziną i przyjaciółmi, zero zastrzeżeń, czysto, schludnie, miło, dzieci zachwycone. Pierwszego dnia od właścicieli usłyszeliśmy że wszystko co znajdziemy na terenie obiektu jest do naszej dyspozycji i faktycznie niczego nam nie brakowało. Cudowne miejsce, jeszcze raz gorąco polecam.

~ Kacper / GOOGLE.COM

atuty obiektu

System fotovoltaiki o mocy 23,56KW wykonany z markowych paneli LONG i inwertera SolarEdge z wykorzystaniem optymalizatorów zwiększających produkcję energii oraz bezpieczeństwo. Możliwość podglądu informacji o produkcji w aplikacji w telefonie. Instalacja przygotowana z myślą o pokryciu rocznego zapotrzebowania na energię.
Nowoczesny system ogrzewania z pomocą mat na podczerwień z możliwością osobnej regulacji dla każdego pomieszczenia zarówno z wykorzystaniem sterowników w pokojach jak i aplikacji w telefonie. Wiedząc o przyjeździe gości łatwo można zdalnie ustawić temperaturę w konkretnym pokoju.
Profesjonalny system hotelowy NF Hotel umożliwiający dokonywanie rezerwacji, obsługę klienta, planowanie i nadzorowanie sprzątania itd. System jest zsynchronizowany ze stroną internetową oraz wpisami na portalach, co umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi rezerwacjami.
System monitoringu z możliwością zdalnego podglądu.
System alarmowy składający się z czujek ruchu oraz dymu w każdym pomieszczeniu. Połączony z lokalną firmą ochroniarską. Możliwość obsługi zdalnej.
System nawadniania RainBird z możliwością zdalnego sterowania z pomocą aplikacji w telefonie. Istnieje możliwość nawadniania zarówno wodą sieciową jak i wodą deszczową, gromadzoną w specjalnym zbiorniku i podłączoną do hydroforu.
System klimatyzacji typu Split podłączony do 5 pokoi typu Deluxe (z możliwością konfiguracji obsługi zdalnej).
Zabudowa terenu - zagospodarowanie przestrzenne nie pozwala na budowę wysoko kondygnacyjnych budynków w sąsiedztwie Złocistego Zacisza.
Tereny użytkowe wokół budynku to działki z prawem przechodu i przejazdu. Działka z tyłu stwarza możliwość dojazdu również od drugiej strony.

dodatkowa przestrzeń

obiekt z potencjałem

możliwości inwestycyjne

1
Obiekt jest przygotowany pod budowę sauny. Dodatkowo jest możliwość wstawienia balii. Te udogodnienia uatrakcyjnią obiekt i zachęcą turystów do przyjazdu również poza sezonem.
2
Recepcja - możliwość adaptacji na bar lub wynajmu pod małą gastronomię.
3
Obszar do zagospodarowania np. pod kątem dodatkowego budynku.

dodatkowa przestrzeń

Cena 3.790.000 obejmuje 100% udziałów w Złociste Zacisze sp. z o.o.
 • nowoczesny obiekt z 20 pokojami i 2 apartamentami, basenem i dużą powierzchnią rekreacyjną
 • wszystkie elementy wyposażenia
 • rozpoznawalną markę Złociste Zacisze, na którą składają się takie elementy jak: widoczność, sprawnie działające social media, wysokie oceny Gości
 • profesjonalne materiały marketingowe
 • wdrożenie we wszystkie zastosowane rozwiązania i systemy przez dotychczasowych właścicieli
 • możliwości dalszego zwiększenia rentowności inwestycji

masz pytania? skontaktuj się

Serdecznie zapraszamy do umówienia spotkania i odwiedzenia naszego obiektu w trakcie sezonu 2021.

Wgląd do informacji o obłożeniu w trakcie sezonu, generowanych przez spółkę przychodach itp. możliwy po spotkaniu na żywo – nie udzielamy takich informacji telefonicznie i mailowo.

atrakcje w okolicy

Polityka prywatności